S-M MAYO PLAJ ÜRÜN. TEKST. LTD. ŞTİ.
(0312) 419 40 44
Üye Girişi Kayıt Ol   

Omuzdan Kalın Askılı Tankini

Seamark Omuzdan Kalın Askılı Tankini

Ürün Kodu: 2330-190
Stok Durumu: YOK

yeni
indirimde
tükendi

249,90

224,91

Kazancınız: 24,99

Saat 16:00'a kadar aynı gün kargo

Bonus kart peşin fiyatına 6 ay taksit

Axess kart peşin fiyatına 6 ay taksit

Mayo & Bikini ölçüm tablosu

Mayo & Bikini hakkında bilgiler

Ürün iade şartları

LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ: deniz, tuz, güneş, ter, güneş kremleri hepsi birleştiğinde reaksiyona girerek mayo kumaşını çok çabuk yıpratmaktadır. Özellikle parlak ve canlı renkli ürünler dinlendirilerek kullanılmaz ise 15 gün içerisinde %40 solabilirler. Zorlu doğal koşullardan kaynaklanan renk solmaları üretim hatası değildir. Canlı renklerin solması doğal bir sonuçtur.  Firmamız bu durumda sorumluluk kabul etmemektedir.

Çözüm olarak; BİR MAYO YA DA BİKİNİYİ GÜNDE 3 SAATTEN FAZLA KULLANMAMANIZI  TAVSİYE EDERİZ. Denizden çıktıktan sonra değiştirmeniz sağlığınız açısından da faydalı olacaktır. Uzun süreli kullanım amaçlanıyor ise koyu renkler tercih edilmelidir. Birden fazla renklileri ıslak olarak bekletmeyiniz. Mayonuzu direk güneş ışığında değil, gölgede ve tersinden sererek kurutunuz. Mayonuzu ütülemeyiniz. Kum tanelerinin kumaş dokusunun arasına girmesini engellemek teknolojik olarak mümkün değildir. Mayonuzu direk kuma oturmadan kullanmanızı tavsiye ederiz.

Tüm kumaşlar sürtünme sonucu tüylenir. Bu nedenle mayonuzu yüzey temaslarından ve takılabileceği yüzeylerden koruyunuz. Tırtıklı ve pütürlü yüzeylerin (örneğin havuz kenarları, su kaydırağı ve benzeri) mayonuzda tüylenmeye neden olacağını unutmayınız.

Seamark Omuzdan Kalın Askılı Tankini

Çabuk Kuruyan İtalyan Kumaş.

2 yorum

  1. :

    Rengiyle tasarımı ile harika bir ürünr

  2. :

    En sevdiğim model. Almak istediğim. Çok beğendim 😍

Adı Soyadı:

Yorumunuz:

Güvenlik Kodu:

Benzer Ürünler

Tüm Kategoriler
Fırsat Ürünleri
Ziyaretçi Sayıları
Online : 2
Bugün : 399
Toplam : 1079397